PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=316632}
5,9 57
ocen
5,9 10 1 57

Whistle
powrót do forum filmu Whistle

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
humanslaughterhouse

Film jest też dołączony do wydania DVD "Moon".

Roy_v_beck

ale chyba za granicą co? Bo u nas jeszcze go na dvd nie ma z tego co wiem...

wildecard

a po polsku?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
greenmind

Kiepski film...Z całym szacunkiem dla twórcy. Nie warto, naprawdę :)

użytkownik usunięty
marcin2800

Z całym szacunkiem dla Twojej opinii pozwolę się z nią zgodzić. Szkoda, że film wygląda na urwany, ale dobre aktorstwo plus pomysł wyjściowy (może nie nowy, ale całkiem fajnie pokazany) intrygują. Ja zostawiłem bez oceny. Tak dałbym 6, może 7/10, ale film skończył się w momencie, w którym zaczął wciągać. Nie zapominajmy jednak, że to krótki metraż. Jak dla mnie całkiem niezła produkcja.

użytkownik usunięty
lencuwu

Nie znalazłem po polsku, ale jak ktoś zna angielski to online jest tutaj:

http://stagevu.com/video/ugmwjltlhmwr

Pasują napisy: whistle.(2002).eng.1cd.(3663603) z opensubtitles

Faktycznie, wiarygodność gościa obsługującego śmiercionośną broń w domu w górach (z domowego PCeta ?) bliska zeru*, ale jak na film z 2002 nawet nieźle przewidywał (ekstrapolował?) problemy psychologiczne obsługi dronów.. Zabija się naciśnięciem przycisku przed monitorem, a potem trzeba wrócić do rodziny - w końcu 'praca biurowa' jak co dzień.

*koronkowe akcje eliminacji celów zależne od: stałego zasilania, sieci, telefonów, małych pingów, kryptografii połączenia, dyspozycji dnia JEDNEGO operatora to czubek góry lodowej zarzutów (każdy wymyśli jeszcze wiele), zwykła burza lub zimny lut mogły psuć akcję, nie wspominając, że w ręce jednej osoby oddano broń mogącą zlikwidować każdego, łącznie z jego szefami/prezydentem. Pomysł w wystrzeliwanym systemem balistycznym do eliminacji jednego człowieka naiwny (co z przypadkowym ptactwem, samolotami, silnymi wiatrami, zależną od miejsca celu siłą Coriolisa, gdzie składnica pocisków z własnym napędem - w domu?), dużo wiarygodniej to w takiej np. 'Syrianie' wyglądało. Mimo dziur logicznych warto zobaczyć debiut(?) Duncana, jest potencjał na przyszłość.

użytkownik usunięty
Aristosek

No tak, masz rację - sam sposób uśmiercania tak jak zauważyłeś dość naiwny, ale mimo sporych uproszczeń źle nie było. Trzeba gościa dalej obserwować tym bardziej, że zrobił Moona i Kod Nieśmiertelności (no i Warcraft też był ok;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones