PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=632093}

Ostatni pasażer

Last Passenger
4,9 3 409
ocen
4,9 10 1 3409
Ostatni pasażer
powrót do forum filmu Ostatni pasażer

powiedziane przez starszego Amerykanina do Klimowskiego. Przegięcie... Wkurzają mnie te antypolskie teksty w filmach. Wszyscy Polaków nienawidzą a my próbujemy włazić wszystkim w d***. Brawo dla PiSu, że jako jedyni w końcu się temu przeciwstawiają.

ocenił(a) film na 8
doyna

Tacy niestety jesteśmy. Roszczeniowi, awanturujący się, zajmujący najniższe stanowiska.

Shape

no tak, straszni z nas awanturnicy, którzy powstrzymali w swej awanturze ruskie ścierwo, chroniąc w tym roszczeniowym zachowaniu całą Europę przed sowietyzacją, zajmując najniższe stanowisko w służbie psiemu panu stalinizmowi.... eh... tacy no niestety jesteśmy....

przestań bredzić. bo nic ale to nic, nie wiesz o Polakach.

ocenił(a) film na 8
michael_69

I te niby historyczne dzieje mają nas usprawiedliwiać? Jednoczyć potrafimy się, gdy coś nam zagraża. W innym razie zwalczamy się nawzajem. Było to udowadniane niezliczoną ilość razy.

Shape

Nie, nie mają nic usprawiedliwiać tylko mówić jacy są prawdziwi POLACY! reszta to ścierwo które przybyło wraz z komuszym szambem sowietyzmu i wcieliło się w nasze państwo, których dziś przez przypadek dziejowy, omylnie nazywamy Polakami....

powtarzam:
Bladego pojęcia nie masz o prawdziwych Polakach!!!

doyna

Mnie również bardzo zdenerwowało (delikatnie mówiąc) to zdanie. Obejrzałam już trochę zagranicznych filmów z polskimi akcentami. Nie jestem przewrażliwiona, mam dystans i nawet śmieszne ukazanie postaci Polaka mi nie przeszkadza. Jedynie we "Flashdance" nie podobało mi się wstawienie postaci "przezabawnego komika" sypiącego żartami o Polakach - czuć i widać było, że była to na siłę wstawiona postać, byle tylko ponabijać się z nas - ale to pikuś przy tym ohydnym zdaniu zacytowanym w temacie. Jak można mówić w filmie o JAKIMKOLWIEK narodzie, że dobrze że go zabijano???!!! Czy istnieje inny film z podobnym tekstem? To było podłe, ohydne, paskudne, idiotyczne, nienawistne!!!

Do Shape - Nie ma złych narodów, są tylko źli ludzie.

Slaught

Trzeba oddać Żydom te kilka skromnych miliardów o które się dopominają, a wtedy zapewne staniemy się ulubieńcami amerykańskiego przemysłu filmowego. ;-)

ocenił(a) film na 4
Chlor_3

Jak już o żydkach mowa, to chciałbym zobaczyć jakiś anglojęzyczny film, czy jakikolwiek inny z "zachodu", gdzie pada sformułowanie, że posyłanie ich do pieców przez szkopów było dobrym posunięciem, bo o Polakach jakoś dziwnie łatwo im się gada takie bezgraniczne podłości!

ZSGifMan

Chyba taki twórca już by nie miał życia. Ale mam tu temat na fajny dreszczowiec, ciekawe czy dostałby Oskara ?? :-)) https://www.wprost.pl/swiat/10289244/jerozolima-rabin-przetrzymywal-w-niewoli-ok olo-50-kobiet-i-dzieci.html

ocenił(a) film na 4
Chlor_3

O katolickim księdzu to już by kręcili taki dreszczowiec, a nagrody by się sypały niczym z wora, ale o rabinie... niechodliwy temat, takich rzeczy się nie kręci, słabo to widzę.

ZSGifMan

Znając życie to zamienią rabina na księdza i już będzie można kręcić. ;-)

ocenił(a) film na 4
doyna

...ten Klimowski to Rosjanin, ktory probuje zaspiewac cos po Polsku a mowi z rosyjskim akcentem...a z polityka proponuje na inne portale...

ocenił(a) film na 6
hazenberg

Dzisiaj obejrzałem i faktycznie aktor udający Polaka mówi z ruskim akcentem i zaśpiewał nieudolnie "jestem mały miś, śmieszny miś..." co pokazuje, że odgrywał właśnie Polaka.

doyna

J...ć Pis :)

Goldencar

I takie pajace jak ty ;)

markowaw

Takie jak ty jakże.

Goldencar

Jak widać zawsze, gdy sprawa dotyczy się obrony honoru Polski, to ktoś musi wjechać z pluciem na obecną partię rządzącą. Jakże to wymowne:) obrazuje tylko, ile sowieckiego nalotu porobiło w Polsce rodziny po 45’. Oby tak dalej, świetną wykonujecie robotę!

jansamolot

Zgadzam się , mój poprzedni post nie był za mądry , ale nie cierpię ich ... Nie mogę się powstrzymać jak ktoś pisze brawo dla pisu :(

Goldencar

Goldencar - Masz coś gnojku, więcej do powiedzenia o tym filmie ? Jeśli nie do pier...

sparrow_71

Nie mam i jak widzę ty też nie ...

Goldencar

Popieram, tyle tylko, że w mojej wypowiedzi nie ma "przymrużenia oka". Dla mnie PiS to najgorsze ścierwo, nadające się jedynie do utylizacji!

ocenił(a) film na 6
cOOba

To samo uważam ino z tą różnicą że do utylizacji ect. Powinni wysłać takich jak ty i tobie podobnych PiS coś próbuje je zmienić a co robiły poprzednie partie i robią szkodzą jedynie Polsce i Polakom.

ocenił(a) film na 6
Goldencar

Jak i ciebie

Baal

Śmieszny jesteś , ale nie ma co się dziwić , niektórzy ludzie też kiedyś lubili komunę ...

doyna

Amerykanom najbardziej w d... wchodzi właśnie PiS, chciałeś(łaś) politykować nie tu gdzie trzeba i coś nie wyszło

ocenił(a) film na 6
doyna

Haha i co z tego że się przeciwstawiają skoro nadal cały świat się śmieje z polactwa?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones