PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536776}

F

4,6 872
oceny
4,6 10 1 872
F
powrót do forum filmu F

Średnie na filmwebie bywają jakimś ponurym żartem. 4,6? Rozumiem, że ten film nie miał żadnych
scen gore, a był slasherem - mnie też to momentami irytowało. Rozumiem, że jego nijakie
zakończenie pozostawiało sporo do życzenia. Ale mimo to "F" okazał się trzymającym w napięciu,
pełnym suspensu dreszczowcem, bardzo sprawnie nakręconym, z upiorną wręcz ścieżką
dźwiękową. Zasługuje przynajmniej na mocne 6/10.

ocenił(a) film na 2
MyNameIsDeath

Sprawnie nakręcony?Hehehehe-dobre:)
Ścieżka dżwięowa była fajna,problem w tym,że w zupełności nie pasowała do oglądnego obrazu-a chyba nie ma większego zarzutu do muzyki filmowej.

ocenił(a) film na 6
Berith7777

Bardzo sprawnie nakręcony. Zbliżenia na twarze, rozmyte postaci w tle, ciemna kolorystyka, gra cieniem. Operator spisał się dobrze.

MyNameIsDeath

Mocny, trzymający w napięciu film. W połowie musiałem lecieć do kibla się wysrać, bo seans mógłby zakończyć się kleksem. Zakończenie takie nijakie. Ode mnie 8/10.

ocenił(a) film na 5
MyNameIsDeath

A może po prostu innym film się nie podobał, a Tobie tak? Jak tak często mam - sam daję np. 7/10, a średnia jest 4/10. Można to po prostu zaakceptować, a nie nazywać innych ignorantami :-)

ocenił(a) film na 6
marek_misiak

Można, ale nie trzeba :P

ocenił(a) film na 5
MyNameIsDeath

Należałoby - jeśli chcesz uchodzić za kulturalną i dorosłą osobę :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones